با سلام.

به سایت خانه و خاطره خوش آمدید.

 

قابل توجه خوانندگان عزیز!

به خوانندگانی که در کامپیوترشان از (Browser) گوگل کروم یا متشابه این (Browser) ها استفاده میکنند بایستی گفته شود:

 

خانه و خاطره، خارج از جستارهایش در مورد حادثه های تاریخ ایران و جهان و اقوام ها، با هنر نیز سروکار دارد بطوریکه ساخت بعضی از تصاویر ویدئومانندش کار هر کسی نیست و از آنجاییکه بعضی از (Browser) ها، از جمله گوگل کروم، بخاطر اینکه سرعت صفحه اول را زیاد کنند کیفیت صفحات دیگر سایتها را به حداقلها میرسانند. برای مثال اگر بهنگام دانلود مقالات خانه و خاطره و در صفحه بعدی تصاویر را درست نمی بینید و یا اینکه تصاویر اشتباهی نشان داده میشود و یا اینکه تصاویر ویدئویی مانند بدون حرکتند و یا اینکه لینک داده شده کار نمی کند، بدانید اشتباه از سایت خانه و خاطره نیست بلکه این نوع از (Browser) ها هستند که نمیخواهند و یا نمی توانند خود را با صفحات ما تطبیق دهند و اگر از آنان سوال شود که چرا صفحات دیگر سایتمان را از کیفیت اصلی اش میکاهند در جواب میگویند تقصیر از گوگل کروم نیست بلکه خوانندگان شما از (Browser) ما استفاده میکنند در حالیکه این اجازه را دارند که از دیگر (Browser) ها استفاده کنند تا به کیفیت دلخواه در صفحات فرعی که مد نظر شماست برسند.

 

برای مثال وقتی شما در صفحه اول سایت روی مقاله خانه و خاطره چیست (Home and Memory) کلیک میکنید صفحه بعدی ظاهر میشود که حاوی تعدادی تصاویر و لینک ها میباشد اما در گوگل کروم این لینکها از کار افتاده اند و هیچگونه عملکردی ندارند و یا اینکه اگر روی آتش ها کلیک کنید بایستی در صفحات بعدی تصاویر متحرک از آتش را ببینید در حالیکه یا بدون حرکت نشان داده میشود و یا اینکه اصلا نشان داده نمیشود. یا اینکه وقتی شما روی نقاشی شب تولد عیسی مسیح کلیک میکنید در تصویری که نشان داده میشود پشت سر صلیب مسیح ستاره ای در حال چشمک زدن است اما در گوگل کروم و بروُزِر های متشابه اصلآ نشان داده نمیشود و یا اینکه روی Ataschkadeh Atasch کلیک میکنید در صفحات بعد شما آتشکده هایی را میبینید که آتشدان ها روشن و حتی ستاره ای در حال چشمک زدن بشماست و ... اما با گوگل کروم همه اینها ثابت نشان داده میشود و با اینکار از کیفیت کارهای هنری ما کاسته میشود و ده ها شکوه و شکایت از طرف شما به ما !!

 

اما با توجه به تجربه ای که ما در این رابطه بدست آورده ایم، پیشنهاد میکنیم خوانندگان عزیز ما از بروُزِر اینترنت اکسپلوُرِر (Browser Internet Explorer) و یا بروُزِر های متشابه (Browser) استفاده کنند بهتر است، گرچه ممکن است سرعتش اندکی از گوگل کروم کمتر باشد ولی در نهایت شما به کیفیت کارهای هنریمان بیشتر پی خواهید برد. یزدان یار و یاورتان باشد.

 

(با تشکر / سایت خانه و خاطره / سروش آذرت / 5 آبان 1392 / 27 اکتبر 2013 میلادی)

 

.................. ................. ............... ............... ............

 

سایت خانه و خاطره/ سروش آذرت/ 5 آبانماه 1392 / 27 اکتبر 2013 میلادی/